Zamknij

Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Milicz
    (56-300)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Mechanik Utrzymania Ruchu

Milicz

, SMART-HR
278 dni do końca
Opublikowane 2023-04-13 15:44:35

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Mechanik Utrzymania Ruchu
Milicz

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– międzynarodowej firmy z branży spożywczej, lidera branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Milicza, woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie bieżących napraw, usuwanie usterek,
  • Realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • Przeprowadzanie konserwacji i kontroli maszyn, urządzeń,
  • Bieżącą analizę przyczyn awarii oraz proponowanie działań zapobiegawczych,
  • Wprowadzanie usprawnień i modernizacji celem redukcji awaryjności,
  • Utrzymywanie aktywności w obszarze poprawy procesów technologicznych i technicznych,
  • Ścisłej współpracy z działami produkcyjnymi oraz pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w dziale Utrzymania Ruchu,
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu działania i budowy maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • Wiedzy z zakresu pneumatyki, mechaniki i elektryki,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Dobrej znajomości obsługi komputera,
  • Gotowości do pracy w systemie 3–zmianowym.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP 1kV,
  • Doświadczenie zawodowe w przemyśle spożywczym.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Bogaty system nagród dla pracowników,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka lekarska finansowana przez pracodawcę, grupowe ubezpieczenie na życie, bezpłatne posiłki),
  • Parking dostępny dla pracowników,
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • Preferencyjne ceny wyrobów produkowanych w firmie,
  • Wsparcie zespołu oraz kierownictwa na każdym etapie zatrudnienia,
  • Pozytywną atmosferę i przyjazne środowisko pracy.